Mersin'den Sondakika Haberlerinin Cep Telefonunuza Bildirim Olarak Gelmesini İster misiniz?

:

:

:

Künye



Genel Yayın Yönetmeni
Cansu Polat / cansupolat@mersinradikal.com


EDİTÖRLER / EDITORS

GÜNCEL / ACTUAL
Aykut Aytaç / aykut.aytac@mersinradikal.com

EKONOMİ / ECONOMY
Yonca Taşdemir / yonca.tasdemir@mersinradikal.com

SPOR / SPORTS
Kasım Karadayı / kasim.karadayi@mersinradikal.com

SİYASET / POLITICS
Sinem Kocaman / sinem.kocaman@mersinradikal.com

EĞİTİM / EDUCATION
Mehmet Kozlu / mehmet.kozlu@mersinradikal.com

ASAYİŞ / PUBLİC
Fatoş İpek / fatos.ipek@mersinradikal.com

SAĞLIK / HEALTH
Dr.Ahsen Billuroğlu / ahsen.billuroglu@mersinradikal.com

YAŞAM / LIFE
İbrahim Can / ibrahim.can@mersinradikal.com

YEREL / LOCAL

AKDENİZ - Burhan Polat / burhan.polat@mersinradikal.com
ANAMUR - Meriç Tüten / meric.tuten@mersinradikal.com
AYDINCIK - Sibel Doğru / sibel.dogru@mersinradikal.com
BOZYAZI - Duygu Sonsöz / duygu.sonsoz@mersinradikal.com
ÇAMLIYAYLA - Bekir Topçu / bekir.topcu@mersinradikal.com
ERDEMLİ - Seray Genç / seray.genc@mersinradikal.com
GÜLNAR - Mert Güntaş / mert.guntas@mersinradikal.com
MEZİTLİ - Canan Kocabaş / canan.kocabas@mersinradikal.com
MUT - Demet Yanal / demet.yanal@mersinradikal.com
SİLİFKE - Kerem Seyhan / kerem.seyhan@mersinradikal.com
TARSUS - Alican Saka - alican.saka@mersinradikal.com
TOROSLAR - Sevgi Yangın - sevgi.yangin@mersinradikal.com
YENİŞEHİR - Sude Canatar / sude.canatar@mersinradikal.com

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult
Av.Ozan Varal

Mali Müşavir / Financial Advisor
SMMM Alkan Güner

Reklam /  Advertise
Merve Karacan / merve.karacan@mersinradikal.com

İLETİŞİM / CONTACT
Mail: editor@mersinradikal.com


YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ

TNT Bilişim Newsportal V3.0 - tntbilisim.com tarafından dizayn edilmiştir.

MersinRadikal.Com daki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. MersinRadikal.Com harici linklerin sorumluluğunu almaz.
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Mersin Radikal ©2017 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Otel Yorum
Oluşturma süresi(ms): -1