Mersin'den Sondakika Haberlerinin Cep Telefonunuza Bildirim Olarak Gelmesini İster misiniz?

:

:

:

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Genel Yayın Yönetmeni
Timuçin Selvi / timucinselvi@mersinradikal.com
EDİTÖRLER / EDITORS
GÜNCEL / ACTUAL
İlker Demirtaş / ilker.demirtas@mersinradikal.com
EKONOMİ / ECONOMY
Eray Çetin / eray.cetin@mersinradikal.com
SPOR / SPORTS
Ceyhun Kara / ceyhun.kara@mersinradikal.com
SİYASET / POLITICS
Demet Sungur / demet.sungur@mersinradikal.com
EĞİTİM / EDUCATION
Ülker İzmirli / ulker.izmirli@mersinradikal.com
ASAYİŞ / PUBLİC
Mert Yiğit / mert.yigit@mersinradikal.com
SAĞLIK / HEALTH
Dr.Aslı Kaş / asli.kas@mersinradikal.com
DÜNYA / WORLD
Ali Behami / ali.berirmen@mersinradikal.com
Ediz Günok / ediz.gunok@mersinradikal.com
MAGAZİN / MAGAZINE
Selcan Birgin / selcan.birgin@mersinradikal.com
YAŞAM / LIFE
Hasan Kaya / hasan.kaya@mersinradikal.com
Arzu Can Mertoğlu / acan.mertoglu@mersinradikal.com
TEKNOLOJİ / TECHNOLOGY
Mert Akın / mert.akin@tmersinradikal.com
YEREL / LOCAL
Adana – Olcay Okur / olcay.okur@mersinradikal.com
Gece Vardiyası Editörleri / Night Shift Editors
Beren Karacan / beren.karacan@mersinradikal.com
Ali Tanrıkulu / ali.tanrikulu@mersinradikal.com
Hukuk Danışmanı / Jurisconsult
Av.Ozan Varal
Mali Müşavir / Financial Advisor
SMMM Alkan Güner
Reklam /  Advertise
Kayhan Güler / kayhan.guler@mersinradikal.com

MERSİN
Mail: mersinradikal@gmail.com 
YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ
TNT Bilişim Newsportal V3.0 - tntbilisim.com tarafından dizayn edilmiştir.
MersinRadikal.Com daki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. MersinRadikal.Com harici linklerin sorumluluğunu almaz.
Sitemiz AA ve İHA resmi abonesidir.
Mersin Radikal ©2017 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Otel Yorum
Oluşturma süresi(ms): -1