beIN SPORTS, EURO 2024 boyunca sunduğu programlar, özel röportajlar, uzman yorumcular ve canlı bağlantılar ile futbolseverlere unutulmaz bir turnuva deneyimi yaşatıyor.  

Detaylı analizler ve içeriklerle, sporseverler son 16 turunda da hem turnuvanın içinde hissetmeye hem de futbol coşkusunu en üst seviyede beIN SPORTS ekranlarında yaşamaya devam edecekler.  

Almanya’da düzenlenen EURO 2024’te gözler 29 Haziran Cumartesi günü başlayacak son 16 turu müsabakalarına çevrildi. Türkiye’nin Avusturya ile karşılaşacağı son 16 turu, Cumartesi günü saat 19.00’da oynanacak İsviçre-İtalya maçı ile başlayacak.

Ekran başına kilitlenecek sporseverler, turnuvaya dair tüm detayları birbirinden özel içeriklerle beIN SPORTS’ta takip edecek. Türkiye’nin önde gelen spor kanalı beIN SPORTS, EURO 2024’ün tüm heyecanını hem Almanya’dan özel röportajlarla hem de turnuvaya dair en özel içeriklerle sporseverlere aktarmaya devam edecek.

Turnuvanın nabzını tutarken aynı zamanda maç öncesi ve sonrası değerlendirmeleriyle izleyicilere eşsiz bir deneyim yaşatan, Milli Takım’a dair özel haberler, içerikler ve röportajlarla futbolseverlere turnuva boyunca dopdolu bir yayın sunan beIN SPORTS, Türkiye Milli Takımı’nın kampından en güncel haberlerle sporseverlerin turnuvanın heyecanını en yakından hissetmelerini sağlayacak. 

Dünyaca ünlü futbol otoritelerinden yorumlar ve özel röportajlar

PR Ajansı  YOU Thought Leadership Kuruldu PR Ajansı YOU Thought Leadership Kuruldu

Sporun adresi beIN SPORTS; dünya futboluna damga vurmuş Ruud Gullit, Joe Cole, Fatih Terim, Ashley Cole ve Luis Garcia gibi uluslararası yorumcuların maç önü ve maç sonu değerlendirmelerini ekranlara taşıyor. Ayrıca Gürler Akgün’ün Almanya’dan canlı bağlantıları ve özel röportajların yanı sıra Milli Takım basın toplantıları, turnuvadaki takımların antrenmanlarından canlı izlenimler gibi birbirinden özel içerikler de turnuva boyunca futbolseverlerle buluşmaya devam edecek.

Dijitale Özel EURO 2024 içerikleri beIN SPORTS TÜRKİYE’de

beIN SPORTS’un dijital dünyası da turnuvanın tüm heyecanını anbean futbolseverlere yaşatmaya devam edecek. EURO 2024 heyecanı sadece televizyon ekranlarında değil, aynı zamanda dijital platformlarda da yaşanıyor. beinsports.com.tr’de özel olarak hazırlanan 2024 UEFA Euro Cup sayfası futbolseverlere turnuvayla ilgili tüm detaylı bilgileri sunarken beIN SPORTS’un uluslararası yorumcularının paylaşımlarını ve günün önemli gelişmelerini de takipçilerine sunuyor.

beIN SPORTS TÜRKİYE YouTube hesabında turnuva süresince yayınlanan  beIN The Cup Euro 2024 programında, kanal spikerleri günün maçlarını oyun konsolunda oynuyorlar.  Ayrıca, beIN SPORTS’un sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan özel içerikler ve videolar, futbolseverlerin turnuvayı her an her yerde takip edebilmesini sağlıyor.

beIN SPORTS bu kapsamlı yayıncılık anlayışıyla EURO 2024’ün heyecanını sporseverlerle en dolu dolu şekilde paylaşıyor. EURO 2024'te tüm müsabakalar canlı olarak Digiturk 23 numaralı kanal (TRT 1) üzerinden izlenebilir.

Editör: Mersin Radikal