Bursa, Moda Günlerine 6. kez ev sahipliği yaptı. Moda günleri kapsamında yapılan La Mare Collection defilesi ayakta alkışlandı.BURSA (İGFA) - La Mare Collection defilesinin koreografisini ünlü koreograf Asil Çağıl yaparken moda günlerinin sunuculuğunu ise model/sunucu Yağmur Ayaz üstlendi.

Defilenin sonunda modellerle podyuma çıkan La Mare Collection firmasının kurucusu Deniz Yılmazer, markayı hayata geçirirken,"Bütün kadınların yıldız olduğunu, kendi ışıklarını tasarımlarımız ile daha özgüvenle yansıtmalarını hedefledik”. Hedef kitlemizde aslında bu şekilde kendiliğinden ortaya çıkmış bulunuyor. Kendi ışığını yayan bütün kadınlar, tasarımlarımızda hem rahatlık hem şıklık ön planda demek yalan olmaz. Tasarlarken kullanım alanlarını ve kullananların rahatlığını da göz önünde tuttuk. Tabi ki tasarımlarımız ve markamız hakkında söylenecek daha çok şey var, hayvanlara olan düşkünlüğüm sebebiyle her zaman canlı dostu tasarımlar ve kumaşlar kullanmakta bir diğer önceliğim olmuş oldu. Bizi tanımak isteyenler için vizyonumuzu, kendimizi bu şekilde ifade ettik,mağazamızı ziyaret ederek bizi daha yakından tanıyıp deneyimlemelerini dört gözle bekliyoruz.Bursa Fashion Week gibi güzel bir moda ve sanat organizasyonunun içinde olmak ayrıca mutluluk verici’ dedi.

Defilede başarılı model Seviye İkbal Tulgar ve  Best Model Of Türkiye 2019 3.sü Melike Yalnız,Fame Model Of Türkiye2023 1.si Melissa Aslan, Best Model Of Türkiye2019 1.si Derya Ekşioğlu, Best Model Of Türkiye2018 1.si Türkan Geyik, Best Model Of Türkiye 2020 3.sü Sena Küçük,Best Model Ukrayna 2018 Yanita Shmidt,Top Model Of Türkiye 2022 1.si Beste Tuğçe Viran,  Sude Gül,

Deniz Eser, Best Model Of Türkiye2022 2.si Tuğçe Tekin, Elif Tokgöz, Merve Karslı, Ceylan İsmayilova  ve Leena Shindondola gibi  mankenler podyuma çıktı.