Firma Rehberi

CONSTMACH Beton Santrali ve Konkasör Tesisi İmalat
CONSTMACH Beton Santrali ve Konkasör Tesisi İmalat
Sektör Endüstriyel Makine & Ekipmanları
İl / İlçe İzmir / Kemalpaşa
Web Sitesi https://www.constmach.com
Telefon 0232 878 05 35
CONSTMACH, kurulduğu günden beri Türkiye’nin ve dünyanın en büyük beton santrali, briket makinesi, beton blok makinesi ve konkasör üreticileri arasında yer almaktadır. 2002 yılında yola çıkılan vizyonla birlikte her geçen yıl aynı vizyonu daha ileriye taşıyarak yoluna devam eden CONSTMACH, satışa sunduğu tüm ürünleri İzmir’de yer alan fabrikasında üretmektedir. Elliden fazla ülkeye makine satışı yapan ve bu konuda en üst sıralarda yer alan CONSTMACH her geçen yıl tanınırlığını arttırmaya devam ediyor.
CONSTMACH, kendi sektörünün lider firmalarından biri olmasını her zaman için müşteri memnuniyeti politikalarından kaynaklandığını belirtmektedir. CONSTMACH’ın 2002 yılından beri uyguladığı fiyat politikası her zaman müşteri memnuniyetinin gerisinde kalmıştır. A kalite çözümleri en uygun fiyatlarla sunan ve satış sonrası desteğiyle birlikte müşterilerini hiç yalnız bırakmayan firma, dünyada elliden fazla ülkede satış yapmaktadır.
CONSTMACH, müşteri odaklı bir firmadır ve bu sebeple ana hedefi müşterilerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilmektir. Tüm bu ihtiyaçları en uygun fiyat koşullarıyla müşterilerine sunan CONSTMACH dünyanın en popüler beton santrali, kırıcı ve beton blok makinesi üreticisi firmaları arasında yer almaktadır. Tüm bu başarının ve uzun yıllardır süregelen tecrübenin tesadüf olmadığıysa aşikârdır. Her ne kadar Türk markası olarak 2002 yılında yola çıkmış olsa da CONSTMACH dünyada elliden fazla ülkeye sattığı makineleriyle artık bir dünya markası haline gelmiş ve herkes tarafından bilinir bir noktaya erişmiştir.

Adres: Halilbeyli Bayosb Anadolu Cad. No:1 Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi Kemalpaşa/İzmir