Mersin'den Sondakika Haberlerinin Cep Telefonunuza Bildirim Olarak Gelmesini İster misiniz?

:

:

:

/U18 Ve U14 Sporcuları, Kazandıkları Kupaları Seçer’e Sundu

U18 Ve U14 Sporcuları, Kazandıkları Kupaları Seçer’e Sundu
1 /6
Şampiyon olan U18 ve 3.’lük kupası alan U14 kız basketbol takımının sporcuları, kazandıkları kupaları Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e sundu. Başkan Seçer, Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün sürece iyi başladığını belirterek, “Ne yaptığımızı bilerek gidiyoruz. Günü kurtarmak değil, gerçekten yarınların altyapısını oluşturmak istiyoruz” dedi.
2 /6
Basketbolculardan önemli başarılar beklediklerini kaydeden Seçer, “Sizlere inanıyorum, sizlere güveniyorum ve sizleri çok seviyorum” ifadelerini kullandı. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren kız basketbol U18, U14, U12, U11 ve U10 takımı oyuncularıyla bir araya geldi.
3 /6
Şampiyon olan U18 ve 3.’lük kupası alan U14 kız basketbol takımının sporcuları, kazandıkları kupaları Başkan Seçer’e sundu. Seçer, “Sizlere inanıyorum, sizlere güveniyorum ve sizleri çok seviyorum” ifadelerini kullandı. Ziyarette, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Ahmet Tarakçı ve Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Özgür Timur ile basketbol altyapı hocaları Eren Yılmaz ve İbrahim Sağdıç da yer aldı.
4 /6
Sporculara ve altyapı hocalarına hedefleriyle ilgili sorular soran Başkan Seçer, “Daha üstleri hedefleyin. Çıtayı yükseltin, hedefi yüksek tutun. Çok daha iyi noktalarda olabiliriz. Henüz kulübümüz yeni oluştu. Ama iyi başladık. Ne yaptığımızı bilerek gidiyoruz. Günü kurtarmak değil, gerçekten yarınların altyapısını oluşturmak istiyoruz” dedi.
5 /6
Sporcuların, spor yaparken hem kendilerine hem de kentlerine katkı yapacaklarını ifade eden Başkan Seçer, şunları söyledi: “Sporun önemli bir özelliği var, insanları bir araya getirir. Spor kardeşlik, barış, huzur demek. Bu önemli. Diğer taraftan kentinizi, ülkenizi tanıtabilirsiniz. Müsabakalar için farklı illere gidiyorsunuz, gideceksiniz.
6 /6
Orada Mersin’in tanıtımına katkı sunacaksınız. İnşallah uluslararası başarılar için de yurtdışına maçlara gideceksiniz. Orada da Türkiye’nin tanıtımına katkı sunacaksınız. İyi bir kulübe mensupsunuz. Altyapımız gayet iyi. Sizleri gözü gibi koruyan bir başkanınız var. O konuda rahat olun. Hiçbir konuda eksik olmayacak
Mersin Radikal ©2017 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1