Mersin'den Sondakika Haberlerinin Cep Telefonunuza Bildirim Olarak Gelmesini İster misiniz?

:

:

:

/Cumhriyeti, yaşatmak için kanımızın son damlasına kadar savaşmaya ant içiyoruz

CHP Tarsus İlçe Örgütü Basın Sözcüsü Ferhan Hakçıl ile Kadınlar Kolu Başkanı Nejla Çetin ve Gençlik Murat Gül yayınladıkları ortak basın bülteninde Cumhuriyeti değerini bildiklerini belirttiler.
Tarih: 29 Ekim 2004 Cuma 11:18
Cumhriyeti, yaşatmak için kanımızın son damlasına kadar savaşmaya ant içiyoruz
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Sıla Hacıosmanoğlu / Editör Sıla Hacıosmanoğlu / Editör
 Hakçıl ve Çetin, düşüncelerine şöyle devam ettiler: "81 yıl önce Ulu Önderimiz M. Kemal Atatürk'ün önderliğinde Türkiye Cumhuriyeti bugün kuruldu.

Elbette bu kruluş çok kolay olmadı; bu uğurda yurdun her kesiminden genci, yaşlısı cesurce ve onurluca savaştılar. En önemlisi kadılar; onlar analırımız, bacılarımız, kardeşlerimiz.... Yılmadan, cansiperane canları, kanları pahasına cephede amansızca savaşan evlatlarına destek verdiler.

Bugünde CHP'liler olarak bizler genci, yaşlısı ve erkeği ile bu uğurda savaşmaya kararlıyız. Atatürk ilke ve ınkılaplarına sonuna kadar bağlı kalacağımız herkesçe bilinmelidir.

Cumhuriyetin değerini biliyoruz, her ne pahasına olursa olsun onu korumak ve yaşatmak için kanımızın son damlasına kadar savaşmayave yaşatmak için kanımızın son damlasına kadar savaşmaya ant içiyoruz." dediler.
Etiketler: ,
Mersin Radikal ©2017 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1