Mersin'den Sondakika Haberlerinin Cep Telefonunuza Bildirim Olarak Gelmesini İster misiniz?

:

:

:

/Daha önce trene atılan taş ile dişleri kırılan yolcunun bu defa atılan taş ile kafası yarıldı

Tarsus'ta trene atılan taş bir yolcunun kafasına isabet etti.
Tarih: 3 Kasım 2004 Çarşamba 11:06
Daha önce trene atılan taş ile dişleri kırılan yolcunun bu defa atılan taş ile kafası yarıldı
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Sıla Hacıosmanoğlu / Editör Sıla Hacıosmanoğlu / Editör
 Kafası yarılan yolcu Tarsus Devlet Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Aynı yolcunun daha önce de yine aynı mevkide atılan taş ile dişinin kırıldığı öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre tren Tarsus Gazipaşa mahallesine geldiği sırada dışarıdan taş atıldı. Atılan taş pencere kenarında oturan, Mersin'den Adana'da savcı olan oğlunu, eşi Selvi Polat'la ziyarete giden Hüseyin Polat'ın (61) kafasına isabet etti.

Hüseyin Polat aldığı darbe ile yere yığıldı. Tarsus garında trenden inen Hüseyin Polat polis otosu ile Tarsus Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak başına dikiş atıldı ve tedavi altına alındı.

Hüseyin Polat'ın eşi Selvi Polat olayı şu şekilde anlattı: "Mersin'den Adana'da savcı olan oğlumuzu ziyaret için trene bindik. Daha önce de eşimin trene atılan taş ile dişi kırılmıştı.

Trene binince korkuyordum. Kendisini dikkatli olması için uyardım. Tarsus'a geldiğimiz sırada yine aynı mevkide atılan bir taş eşimin kafasına isabet etti.

Yere yığılan eşimi Tarsus garında indirerek polis otosu ile hasteneye kaldırdık. Şu an durumu iyi. Yetkililerden taş atılan yerlerde önlem almalarını istiyoruz.''
Etiketler: ,
Mersin Radikal ©2017 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1