Mersin'den Sondakika Haberlerinin Cep Telefonunuza Bildirim Olarak Gelmesini İster misiniz?

:

:

:

/Gülek Belediye Başkanı Tekin Çelik, son günlerde beldelerinde meydana gelen huzursuzluklarla ilgili olarak açıklama yaptı.

Çelik, yayınladığı basın bülteninde konuya ilişkin olarak şunları belirtti: "18 Nisan 1999 tarihinde başladığım Gülek Belediye Başkanlığı görevime Gülekli Hemşehrilerimin 28 Mart 2004'de verdikleri % 61 desteğiyle devam ediyorum.
Tarih: 4 Kasım 2004 Perşembe 09:01
Gülek Belediye Başkanı Tekin Çelik, son günlerde beldelerinde meydana gelen huzursuzluklarla ilgili olarak açıklama yaptı.
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Sıla Hacıosmanoğlu / Editör Sıla Hacıosmanoğlu / Editör
Çelik, yayınladığı basın bülteninde konuya ilişkin olarak şunları belirtti: "18 Nisan 1999 tarihinde başladığım Gülek Belediye Başkanlığı görevime Gülekli Hemşehrilerimin 28 Mart 2004'de verdikleri % 61 desteğiyle devam ediyorum.

Ülkesini aşk derecesinde seven, ülkesine ve doğduğu yere hizmet aşkıyla dolu ve hizmeti ibadet sayan bir yapımız var. Mesaimizin başlangıç ve bitiş saati bugüne kadar hiç olmadı. Günün 24 saatineda bir şeyler sığdırmanın gayretini güdüyoruz.

Ömrünün büyük bölümünü öğrencilerine hizmete adayan bir anlayışımız oldu. Mesai arkadaşlarımla beraber ülkemize katkı koymaya çalıştık. Koyduğumuz kanaatindeyim de. İyi öğrenciler yetiştirdik. Öğretmenlik ve okul müdürlüğü yaptığımız dönemde devletimizin yönetim kadrosunun her kademesinden ödüller aldık.

Gülek'te 5 yıl hizmetimizden sonra,hemşehrilerim ilk dönemde verdikleri % 42 oyluk desteğini % 61'e yükselterek bize en büyük ödülü verdiler. Demek ki iyi hizmetler ürettik. Gülek'te huzuru sağladık. Bu dönemde Gülek'te huzuru bozmaya yönelik yoğun bir gayretin olduğunu görmekteyiz.

Sahte isim ve olmayan adresler verilerek şikayetler yapılmakta, maalesef bu tür sahte isim ve adreslerle yapılan şikayetler değerlendirilmez diyen Başbakanlık Genelgesine rağmen bütün dilekçeler işleme konulmaktadır.

Beldemizide ve bölgemizde devletimiz ve ülkemize hizmette siyasi tercihte AK Parti saflarında yer almış Sayın Saffet Benli, hemşehrimiz sayın Ayhan Zeynep Tekin'i beldemizde yazlığı olan hamiyetperver, yardımlarıyla sevilen Çetinkaya ailesini de suçlayarak bizimle birlikte bu insanlarda olaylara karıştırılmaya ve yıpratılmaya çalışılmaktadır.

Oysa bu siyasilerle diyaloğumuz, beldemize hizmet noktasında siyasi bir ayrım yapmayan anlayışın gereğidir."dedi. Sonuç olarak; bütün engellleme çalışmalarına rağmen hizmetlerimiz devam etmektedir. Allahın izniyle ve yardımlarıyla edecektirde,"dedi.
Mersin Radikal ©2017 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1