Mersin'den Sondakika Haberlerinin Cep Telefonunuza Bildirim Olarak Gelmesini İster misiniz?

:

:

:

/Gülnar Belediyesi Engelli Vatandaşlara Hasta Yatağı Hediye Etti

Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar yaptığı açıklamada, “Hastaların sıkıntılarını giderme konusunda gayret gösteriyoruz.
Tarih: 12 Mayıs 2020 Salı 17:34
Güncelleme: 12 Mayıs 2020 Salı 17:40
Gülnar Belediyesi Engelli Vatandaşlara Hasta Yatağı Hediye Etti
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Efsa Alkan / Editör Efsa Alkan / Editör
Gülnar Belediyesi Çanakkale Şehitleri Sosyal Yardım İşleri ekiplerince yapılan çalışma sonrası Sipahili ve Ayvalı mahallelerinde yaşayan bakıma muhtaç engelli hastalara mahalle muhtarları ile beraber Gülnarlı Halil Öz vasıtasıyla Almanya’da ve İzmir’de yaşayan Hayırsever vatandaşlar tarafından temin edilen  havalı hasta yatağı  ve Belediyece temin edilen mekanik hasta yatağı  yardımı yapıldı.

Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar yaptığı açıklamada, “Hastaların sıkıntılarını giderme konusunda gayret gösteriyoruz.

Hepimiz bir gün sağlık sorunu yaşayarak, aynı duyguları yaşayabiliriz. Rabbim, hiçbir ferde dert veripte derman aratmasın.Gülnar Belediyesi olarak gücümüzün yettiğince hastalarımıza ve yakınlarına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Gönül ister ki daha çok maddi ve manevi destek olalım.Belediye olarak sağlığa olan hizmetlerimiz ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardımlarımız devam edecektir.Bu vesile ile ben emeği geçen belediyemiz sosyal yardım işleri ekibine ve hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum ve tüm engeli bireylerimizin Engelliler Haftasını kutluyorum  " dedi. 
Mersin Radikal ©2017 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1