Mersin'den Sondakika Haberlerinin Cep Telefonunuza Bildirim Olarak Gelmesini İster misiniz?

:

:

:

/Kalebodur'dan "Arşivdeki Fotoğraflar" yarışması

İstanbul/Türkiye
Tarih: 8 Nisan 2020 Çarşamba 16:00
Kalebodur'dan "Arşivdeki Fotoğraflar" yarışması
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Sıla Hacıosmanoğlu / Editör Sıla Hacıosmanoğlu / Editör

Kalebodur'dan "Arşivdeki Fotoğraflar" yarışması

- Kentsel yapılı çevreyle ilgili arşiv fotoğraflarını içeren yarışmaya 4 Mayıs'a kadar Kalebodur'un Instagram hesabından başvuru yapılabilecek

İSTANBUL (AA) - Kalebodur, kentsel yapılı çevreyle ilgili çekilen fotoğrafları içeren Arşivdeki Fotoğraflar yarışması düzenliyor.

Kale Grubu'ndan yapılan açıklamaya göre, Kalebodur, toplumu ve mimarlığı ilgilendiren değerlere sahip çıkma misyonuyla gerçekleştirdiği çalışmalara bir yenisini daha ekledi.

Şirket, yarışmayla, profesyonel, yarı profesyonel ya da amatör olarak fotoğrafla ilgilenenlerin fotoğraflarını arşivlerinden çıkarmaya, kentsel yapılı çevreyle ilgili çekilen fotoğrafları Instagram'dan #kalebodurarsivden hashtagi ile paylaşmaya davet ediyor.

Seçici kurulunu Melike Altınışık, Emre Dörter, Yeşim Hatırlı, Enis Öncüoğlu, Tanju Özelgin, Pelin Özgen, Firuz Soyuer gibi ünlü mimar ve tasarımcıların oluşturduğu yarışmaya, Kalebodur'un instagram sayfası üzerinden 4 Mayıs'a kadar başvuru yapılabilecek.

Yarışmada birinci seçilecek eserin sahibine Frank Gehry, Margaret Atwood, David Lynch gibi kendi alanlarında önemli isimlerin yer aldığı MasterClass derslerine 1 yıllık sınırsız erişim hakkı verilirken, dereceye giren diğer çalışmalar ise yine MasterClass paketleri ve Atölye Kale ürünleriyle ödüllendirilecek.

Muhabir : Uğur Aslanhan
Yayınlayan : Cevat Kışlalı


Etiketler: , ,
Mersin Radikal ©2017 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1