Mersin'den Sondakika Haberlerinin Cep Telefonunuza Bildirim Olarak Gelmesini İster misiniz?

:

:

:

/Mersin Hava Durumu 5 Günlük

Mersin Hava Durumu 5 Günlük işte gün gün detaylar..
Tarih: 9 Haziran 2019 Pazar 22:33
Mersin Hava Durumu 5 Günlük
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Sıla Hacıosmanoğlu / Editör Sıla Hacıosmanoğlu / Editör

9 Haziran Bugece Mersin Hava Durumu: havanın Çoğunlukla açık olması beklenirken, Yağış Oranı 2 yüzde olarak tahmin ediliyor. Mersin için tahmin edilen gündüz sıcaklık 22°, gece ise olacak.

10 Haziran Pazartesi Mersin Hava Durumu: havanın Çoğunlukla güneşli olması beklenirken, Yağış Oranı 7 yüzde olarak tahmin ediliyor. Mersin için tahmin edilen gündüz sıcaklık 31°, gece ise 21° olacak.

11 Haziran Salı Mersin Hava Durumu: havanın Bulutlar arasında aralıklı görünen güneş olması beklenirken, Yağış Oranı 25 yüzde olarak tahmin ediliyor. Mersin için tahmin edilen gündüz sıcaklık 29°, gece ise 22° olacak.

12 Haziran Çarşamba Mersin Hava Durumu: havanın Bulutlar arasında aralıklı görünen güneş olması beklenirken, Yağış Oranı 25 yüzde olarak tahmin ediliyor. Mersin için tahmin edilen gündüz sıcaklık 29°, gece ise 22° olacak.

13 Haziran Perşembe Mersin Hava Durumu: havanın Az bulutlu ve güneşli olması beklenirken, Yağış Oranı 25 yüzde olarak tahmin ediliyor. Mersin için tahmin edilen gündüz sıcaklık 28°, gece ise 22° olacak.
 
Etiketler:
Mersin Radikal ©2017 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1