Mersin'den Sondakika Haberlerinin Cep Telefonunuza Bildirim Olarak Gelmesini İster misiniz?

:

:

:

/Mersin Üniversitesine iki hükümlü işçi alınacak

Mersin Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere iki hükümlü işçi alacağını bildirildi.
Tarih: 14 Ekim 2004 Perşembe 09:17
Mersin Üniversitesine iki hükümlü işçi alınacak
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Sıla Hacıosmanoğlu / Editör Sıla Hacıosmanoğlu / Editör
Mersin Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere iki hükümlü işçi alacağını bildirildi.

İşe alınacak hükümlerden istenilen nitelikler lise ve dengi okul bitirmiş, beden işçisi 22-35 yaşlarında kadın-erkek olmak üzere işin süresinin üç ay olduğunu belirtirilirken; konuya ilişkin olarak şu açıklama yapıldı: "Belirtilen talep koşullarına uyan adayların 07/10/2004-21/10/2004 tarihleri arasında 10/07/2004 tarihinde yapılan KPSS sınav sonuç belgesinin aslı ile birlikte İl Müdürlüğümüzce şahsen başvurmaları gerekmektedir. )

Son başvuru tarihinin hafta sonu tatiline rastlaması halinde bir sonraki iş günü içerisinde başvuru yapılabilecektir. Talep şartlarına durumu uygun olanlarla talebin karşılanmaması halinde dikkate alınmake üzere, talep şartlarına durumu uygun olmayanların da kayıtlı oledukları kurum ünitesine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Belirtilen süreden sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir."
Etiketler:
Mersin Radikal ©2017 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1