Mersin'den Sondakika Haberlerinin Cep Telefonunuza Bildirim Olarak Gelmesini İster misiniz?

:

:

:

/Mersin'in Belediye Başkanlarını FaceApp Uygulamasıyla Yaşlandırdık

Faceapp uygulamasıyla yaşlandırılan başkanlar.
Tarih: 18 Temmuz 2019 Perşembe 17:10
Güncelleme: 18 Temmuz 2019 Perşembe 17:38
Mersin'in Belediye Başkanlarını FaceApp Uygulamasıyla Yaşlandırdık
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Sıla Hacıosmanoğlu / Editör Sıla Hacıosmanoğlu / Editör
En çok kullanılan sosyal medya araçlarından biri olan İnstagram’da şu sıralar popüler olan bir akım mevcut.

Faceapp yaşlandırma programı olarak bildiğimiz uygulama kişilerin kendi fotoğraflarının 30-40 yıl sonraki halini gösteriyor.

Sadece bununla da kalmayıp aynı zamanda farklı cinsiyetteki halini de gösteren uygulamayı herkes merak etmeye başladı.

Bireyler “Yaşlandırma programının adı nedir?” şeklinde araştırmalar yaparken bu uygulamayı kullananlar ise oldukça memnun.

YAŞLANDIRMA PROGRAMI NEDİR?

Sosyal medya da adeta bir akım haline gelen yaşlandırma tekniği ile fotoğrafının yaşlandırılmış hali adeta paylaşım rekorları kırıyor.

Instagram, Snapchat gibi sosyal medya uygulamalarında insanlar yüzlerine efekt yaparak fotoğrafını paylaşıyordu. Birçok efektle birlikte bu sosyal medya uygulamalarına yeni bir uyulama daha eklendi.

IOS ve Android tabanlı telefonların yanı sıra web üzerinden de kullanılabilen FaceApp uygulaması, kullanıcıların yeni gözdesi olmuş durumda...

Öyle ki sosyal medyada herkes bu uygulama ile yaşlandırma efekti veren programı kullanarak fotoğrafını paylaşıyor.

FaceApp uygulamasında ise sadece yaşlandırma tekniği yok, fotoğrafınızı eklediğinizde kadınsanız erkeğe, erkekseniz kadına çevirebiliyor.

Sadece bunlarla da sınırlı değil; saç renginizi, saç şeklinizi sakallı sakalsız halini merak edenler de bu uygulamaya başvuruyor.

Mersin'in tüm belediye başkanlarını yaşlandırma programı olan FaceApp ile yaşlandırdık. İşte belediye başkanlarının yaşlılık halleri

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap SeçerYenişehir Belediye Başkanı Abdullah ÖzyiğitToroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın YılmazTarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk BozdoğanSilifke Belediye Başkanı Mücahit AktanMut Belediye Başkanı Volkan ŞekerMezitli Belediye Başkanı Neşet TarhanGülnar Belediye Başkanı Alpaslan ÜnüvarErdemli Belediye Başkanı Mükerrem TolluÇamlıyayla Belediye Başkanı İsmail TepebağlıBozyazı Belediye Başkanı Mustafa ÇetinkayaAydıncık Belediye Başkanı Ferat AktanAnamur Belediye Başkanı Hidayet KılıçAkdeniz Belediye Başkanı Mustafa Muhammet Gültak


Mersin Radikal ©2017 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1