Mersin'den Sondakika Haberlerinin Cep Telefonunuza Bildirim Olarak Gelmesini İster misiniz?

:

:

:

/Personel Alım İlanı, Mersin Büyükşehir Belediyesi 80 Kişiyi İşe Alacak

Tarih: 11 Haziran 2019 Salı 16:06
Personel Alım İlanı, Mersin Büyükşehir Belediyesi 80 Kişiyi İşe Alacak
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Sıla Hacıosmanoğlu / Editör Sıla Hacıosmanoğlu / Editör
Mersin Büyükşehir Belediyesi personel alımı şartları! Mersin'de ikamet eden vatandaşları oldukça heyecanlandıran bir gelişme yaşandı.

Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin personel alımı gerçekleştireceğini açıklamasının ardından internette konu hakkında araştırmalar başladı. Nasıl başvuru yapılır, personel alımı şartları nelerdir gibi sorulara yanıt aranıyor.

Biz de bu konuyu sizler için inceledik ve haberimize ekledik. Peki Mersin Büyükşehir Belediyesi personel alımı şartları nelerdir, nasıl başvuru yapılır? İşte Mersin Belediyesi işçi alımı başvuru ekranı ve tüm detaylar...

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI ŞARTLARI!

İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan ilana göre Mersin Büyükşehir Belediyesi bünyesineki personel eksikliğini karşılamak üzere işçi personel alımı yapacağını ilan etti.

Yayımlanan ilana göre Mersin Büyükşehir Belediyesi Denizkızı Turizm A.Ş. ünvanı iş yerinde çalıştırılmak üzere 80 personel alımı yapılacak.

İLANIN DETAYLARI:

Alım Yapacak Birim: Mersin Büyükşehir Belediyesi Denizkızı Anonim Şirketi

Meslek Adı: Plaj Görevlisi

Niteliği: Geçici

Deneyim Süresi : Yok

Bu bağlamda Mersin Büyükşehir Belediyesi Deniz Kızı 80 kişilik boşluk ile Plajlarda çalışacak Plaj Görevlisi pozisyonunda alım yapacak.

BAŞVURU ŞARTLARI:

Adaylardan muhtemel olarak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak gibi nitelikler aranıyor.

Adayların çalışma süresi geçici olarak belirtilmiş olup adaylar başvuru tarihi itibari ile 30 Eylü l2019 tarihine kadar çalışılacaktır. çalışam saati olarak ise 08:00 ile 19:00 saatleri arasındadır.

BAŞVURULAR:

Adaylar başvurularını en geç 30 haziran 2019 tarihine kadar gerçekleştirmek zorundadırlar. Bu yönde başvuru sırasında adayların, Başvuru Formu ( Özgeçmiş ), Kimlik Fotokopisi ve Eğitim Durum belgeleri istenecektir. Adaylar başvurularını mail üzerinden yapacak ve değerlendirileceklerdir.
Mersin Radikal ©2017 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1