Mersin'den Sondakika Haberlerinin Cep Telefonunuza Bildirim Olarak Gelmesini İster misiniz?

:

:

:

/Tarsus Hava Durumu 7 Günlük

Tarsus Hava Durumu 7 Günlük işte gün gün detaylar..
Tarih: 15 Temmuz 2019 Pazartesi 15:53
Tarsus Hava Durumu 7 Günlük
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Sıla Hacıosmanoğlu / Editör Sıla Hacıosmanoğlu / Editör

15 Temmuz Bugün (Pazartesi) Tarsus Hava Durumu: havanın Sağanak yağış veya gök gürültülü sağanak yağış olması beklenirken, Yağış Oranı 40 yüzde olarak tahmin ediliyor. Tarsus için tahmin edilen gündüz sıcaklık 30°, gece ise 23° olacak.

16 Temmuz Salı Tarsus Hava Durumu: havanın Sağanak yağış veya gök gürültülü sağanak yağış olması beklenirken, Yağış Oranı 41 yüzde olarak tahmin ediliyor. Tarsus için tahmin edilen gündüz sıcaklık 30°, gece ise 23° olacak.

17 Temmuz Çarşamba Tarsus Hava Durumu: havanın Parçalı bulutlu olması beklenirken, Yağış Oranı 3 yüzde olarak tahmin ediliyor. Tarsus için tahmin edilen gündüz sıcaklık 30°, gece ise 23° olacak.

18 Temmuz Perşembe Tarsus Hava Durumu: havanın Sağanak yağış veya gök gürültülü sağanak yağış olması beklenirken, Yağış Oranı 40 yüzde olarak tahmin ediliyor. Tarsus için tahmin edilen gündüz sıcaklık 30°, gece ise 24° olacak.

19 Temmuz Cuma Tarsus Hava Durumu: havanın Çoğunlukla güneşli olması beklenirken, Yağış Oranı 4 yüzde olarak tahmin ediliyor. Tarsus için tahmin edilen gündüz sıcaklık 31°, gece ise 24° olacak.

20 Temmuz Cumartesi Tarsus Hava Durumu: havanın Güneşli olması beklenirken, Yağış Oranı 1 yüzde olarak tahmin ediliyor. Tarsus için tahmin edilen gündüz sıcaklık 31°, gece ise 24° olacak.

21 Temmuz Pazar Tarsus Hava Durumu: havanın Güneşli olması beklenirken, Yağış Oranı 0 yüzde olarak tahmin ediliyor. Tarsus için tahmin edilen gündüz sıcaklık 32°, gece ise 25° olacak.
 
Etiketler: ,
Mersin Radikal ©2017 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1