Mersin'den Sondakika Haberlerinin Cep Telefonunuza Bildirim Olarak Gelmesini İster misiniz?

:

:

:

/Tarsus Kültür Merkezi Çilesi Ne zaman Bitecek

Kaymakam Erguvan bugün yada Pazartesi günü Kültür Merkezini denetleyecek.
Tarih: 5 Kasım 2004 Cuma 09:17
Tarsus Kültür Merkezi Çilesi Ne zaman Bitecek
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Sıla Hacıosmanoğlu / Editör Sıla Hacıosmanoğlu / Editör
Yapımı bitirildikten sonra büyük bir şaşa içinde açılan ve Türkiyenin sayılı merkezleri arasında yer alan Kültür Merkezimiz, maalesef kendisine uzanacak yardım eli bekliyor.

Kimi zaman elektriğinin ve suyunun kesik olduğu, bazı bölümlerindeki tavanlarının çökme yaptığı bu nadide (!) Kültür Merkezimizi bugün yada Pazartesi günü Tarsus Kaymakamı Abdulhamit Erguvan'ın denetleyeceği bize gelen bilgiler arasında.

Erguvan'ın vereceği denetleme raporunun yetkili kanallara iletileceği ve Kültür Merkezinin bu harap haline çözümler aranacağı tahmin ediliyor.

Şehrimizde bulunan sanatsever vatandaşlar, Kültür Merkezinin bu durumuna çok üzüldüklerini belirterek, siyasilerin bu duruma artık duyarlı davranmalarını gerektiğini sözlerine ekleyerek şunları söylediler: "Tarsus, yıllardır özlemini çektiği Kültür Merkezine zorda olsa nihayet kavuşmuştu.

Ancak bu değerimize maalesef sahip çıkmayı bilemedik. Şu anda binanın bazı yerleri harap durumda. Bölge milletvekillerinin duruma el koymalarını istiyor ve Kültür merkezimizi geri istiyoruz." dediler.
Etiketler: ,
Mersin Radikal ©2017 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1