Mersin'den Sondakika Haberlerinin Cep Telefonunuza Bildirim Olarak Gelmesini İster misiniz?

:

:

:

/Ülkü Ocakları Başkanı Süleyman Yuvanç, "Ak Parti'nin ülkeyi hayali sükuta uğrattı"

Tarsus Merkez Ülkü Ocakları Başkanı Süleyman Yuvanç, Ak Parti'nin 58'.inci ve 59'uncu hükümetlerinin Türk Milletini ve ülkeyi hayali sükuta uğrattığını belirtti.
Tarih: 28 Ekim 2004 Perşembe 10:06
Ülkü Ocakları Başkanı Süleyman Yuvanç, "Ak Parti'nin ülkeyi hayali sükuta uğrattı"
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Sıla Hacıosmanoğlu / Editör Sıla Hacıosmanoğlu / Editör
Yuvanç, yayınladığı basın bülteninde konuyla ilgili olarak şunlara değindi: "İş başına geldiği günden bu yana kadar, görevi türk Milletine hizmet olan AKP'nin 58'.inci ve 59'uncu hükümetleri Yüce Türk Milleti ve Ülkemizi hayali sükuta uğratmıştır.

İki yıllık sürede AKP'nin icraatları, ABD'nin ülkeyi Ortadoğu bölgesinde ileri karakolu yapmak istemesi olmuştur. AB, hayali vennetini Türk milletine sistemli ve planlı propagandalarla tek kurtuluş yolu olarak kabul ettirmenin mücadelesinin yaptırmıştır.

AB'nin hiçbir AB ülkelerine adaylık aşamasında uygulamdığı dayatmalar ülkemize dayatılmaktadır. Türk Milleti gözünü açmalıdır."dedi.

Yuvanç, açıklamısına şöyle devam etti: "Kıbrısı altın tepsi içinde Rum kadeşlerimize (!) sunduk. Fakat ALLAH Türk milletini seviyormuş ki; Kıbrıstaki Şehitlerimizin yüzü suyu hürmetine bu hain oyun geçici olarak bozuldu.

Son bir haftadır adı başkanlık danışma kurulu olan komisyon, adeta Türkmilleti test etmektedir. son 1000 yıldır bu coğrafyanın adı batılılar tarafından Türkiye olarak adlandırılmışken, iş başındaki hükümet ülkemizdeki bütün etnik grupların fururunu düşünerek bu toprakların onlarında vatandı olduğu söyleyebilmetedir.

Bize göre, toprağın vatan olmasının şartı bu topraklar için cn verebilme, kan dökebilmedir. Yağmur suyunun kayayı gıdım gıdım oyması gibi bu sinsi planda maalesef adım adım uygulanıyor.

Eğer, uyanıp ülkemizdeki bu sinsi oyunları bozmak istiyorsak gücümüz milliyetçi yurtsever örgütleri birleştirmeliyiz. -Yoksa fitne fesat yuvası olan Rumların harp akademisi Makaryosların Hrisostomosların yetiştiği Heybeliada ruhban okulu açılacaktır.

Fener patriği ekümenlik ünvanı kazanarak içinde devlet olacaktır. -Bu coğrafyanın 1000 yıldır hakimi Türk milleti artık türk değil anadolulu olacaktır. Hakimiyet ölçülerimizden olan Türkçemize eş değerde (!) ikinci bir KIRMANÇE piyasaya sürelecektir.

Bu hükümet memuru açlığa mahkum etmiş, Türk tarımını ve dolayısıyla çiftsini perişan etmiştir. BÜYÜK TÜRK MİLLETİ Bu hain oyunları bozmalıyız ve AKP'yi vakit geçirmeden icra mevkiinden uzaklaştırmalıyız. Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur" dedi.
Etiketler:
Mersin Radikal ©2017 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1