“Dolu Dolu LAV, Hayat Dolu LAV” mottosuyla herkesi ürünlerini lezzet, mutluluk ve şık sunumlarla doldurmaya çağıran LAV, birbirinden özel ürünleriyle serin ve sağlıklı bir tat olan komposto sunumlarına ilham oluyor. Komposto sunumları için kullanabileceğiniz estetik LAV ürünleri, LAV satış noktalarında

Hayatın her anına keyif katan LAV, bunaltıcı yaz sıcaklarında serinlemek isteyenlere hem sağlıklı hem lezzetli kompostoyu öneriyor. Şeftali, kayısı, kiraz, vişne ve erik gibi yaz meyvelerine su ve biraz şeker eklenmesiyle hazırlanan komposto, soğutulup buzdolabında dinlendirildikten sonra ister yemeklerle birlikte ister tek başına tüketilebiliyor. LAV, her zevke hitap eden ürünleriyle komposto sunumlarını şıklıkla tamamlıyor. 

Özgün formu, şık kabartma detayları ve pembe metalik renkli kapağıyla dikkat çeken LAV Tasty Kavanoz, sıra dışı bir komposto sunumu yapmak isteyenlere hitap ediyor.

Sızdırmaz kapağı sayesinde kalan kompostolarınızı da saklayabileceğiniz Tasty Kavanoz, modern desenleriyle son derece şık bir görüntüye sahip. Reçelden baharata, çerezden atıştırmalıklara birçok ürünü sağlıkla saklamak için kullanabileceğiniz Tasty Kavanoz, mutfakların vazgeçilmezi oluyor.

Modern çizgileri, estetik formuyla dikkat çeken Karen Büyük Boy Salata Kasesi, kalabalık yaz sofralarının vazgeçilmezi oluyor. Çeşit çeşit kompostolarınızı masaya servis ederken kullanabileceğiniz Karen’in orta boy kaseleri ise ikram için ideal. Şıklığıyla tüm sunumların gözdesi olmaya aday Karen, iç içe geçebildiği için mutfaklarda alandan da tasarruf sağlıyor.

Roberto Palomba Türkiye’de Roberto Palomba Türkiye’de

Zarif tasarımıyla herkesin beğenisini kazanan Derin Kase, işlevsellik ve stilin mükemmel bir birleşimini sunuyor. İdeal boyutları sayesinde kompostonun yanı sıra salata, meyve, tatlı ve atıştırmalık gibi çeşitli yiyecekleri servis etmek için mükemmel bir seçenek oluyor. Derin Kase, minimalist tasarımıyla farklı masa düzenlerine de uyum sağlıyor.

Kompostoların yanı sıra farklı sunumlar için de kullanabileceğiniz “Hayat Dolu LAV” ürünlerine tüm LAV satış noktalarında

Editör: Mersin Radikal