İmtiyaz Sahibi / Grantee
Mersin Radikal Gazetesi

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Cansu Polat / cansupolat@mersinradikal.com

GÜNCEL / ACTUAL
Simla Aytaç / simla.aytac@mersinradikal.com

EKONOMİ / ECONOMY
Yonca Taşdemir / yonca.tasdemir@mersinradikal.com

SPOR / SPORTS
Demet Selen / demet.selen@mersinradikal.com

SİYASET / POLITICS
Sinem Asya / sinem.asya@mersinradikal.com

EĞİTİM / EDUCATION
Mehmet Kozlu / mehmet.kozlu@mersinradikal.com

ASAYİŞ / PUBLİC
Efsa Alkan / efsa.alkan@mersinradikal.com

SAĞLIK / HEALTH
Derin Yılmaz / derin.yilmaz@mersinradikal.com

YAŞAM / LIFE
Burçak Sonay / burcak.sonay@mersinradikal.com

YEREL / LOCAL
AKDENİZ /  Burhan Polat / burhan.polat@mersinradikal.com
ANAMUR / Meriç Tüten / meric.tuten@mersinradikal.com
AYDINCIK / Sibel Doğru / sibel.dogru@mersinradikal.com
BOZYAZI / Duygu Sonsöz / duygu.sonsoz@mersinradikal.com
ÇAMLIYAYLA / Bekir Topçu / bekir.topcu@mersinradikal.com
ERDEMLİ / Seray Genç / seray.genc@mersinradikal.com
GÜLNAR / Mert Güntaş / mert.guntas@mersinradikal.com
MEZİTLİ / Canan Kocabaş / canan.kocabas@mersinradikal.com
MUT / Demet Yanal / demet.yanal@mersinradikal.com
SİLİFKE /  Kerem Seyhan / kerem.seyhan@mersinradikal.com
TARSUS / Alican Saka - alican.saka@mersinradikal.com
TOROSLAR / Sevgi Yangın - sevgi.yangin@mersinradikal.com
YENİŞEHİR / Sude Canatar / sude.canatar@mersinradikal.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Hülya Turunç / hülya.turunc@mersinradikal.com 

Mali Müşavir / Financial Advisor
SMMM Alkan Güner / alkan.guner@mersinradikal.com

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult
Av. Ozan Varal / ozan.varal@mersinradikal.com

Reklam / Advertise
Merve Diken / reklam@mersinradikal.com

Barındırma / Hosting
TE BİLİŞİM

Yazılım / Software
TE BİLİŞİM 

Ajanslar / Agencies
Anadolu Ajansı (AA) Abonesi

İletişim / Contact
Limonluk mahallesi 2644 Sokak. Mersin Rezidans Apartmanı Kat 6 No 12 Yenişehir / Mersin / Türkiye
Tel: 0532 244 22 37 (SADECE WHATSAPP YAZILI)
Fax: 0324 614 18 73
mersinradikal@gmail.com


YASAL UYARI: © Copyright 2017-2020 (MersinRadikal.Com) tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde (MersinRadikal.Com)’a aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.