Havaların ısınması ve tatilin başlamasıyla birlikte evlerinizi yaza hazırlamanın vakti de geldi.

Bina, elektrik ve dijital altyapılar konusunda uzman olan Legrand Türkiye Grubu, sunduğu güvenlik ve konfor çözümleriyle evinizi yaza hazır hale getirmenin en akıllı yollarını sıralıyor. Yaz tatilini evde geçirecekler için sıcak havada konfor sağlarken, uzakta veya tatilde olacaklar için de evlerini güvende tutma imkanı sağlıyor.

Havaların ısınması ve tatilin başlamasıyla birlikte evlerinizi yaza hazırlamanın vakti de geldi. Tatildeyken kapı zilini kimin çaldığını görmek ve davetsiz misafirleri engellemekten, işten çıkıp eve giderken klimayı çalıştırmak kadar birçok çözüm hayatı kolaylaştırıyor. Bina, elektrik ve dijital altyapılar için geliştirdiği ürün ve sistemler konusunda uzman olan Legrand Türkiye Grubu, evinizi yaza hazır hale getirmenin en konforlu ve güvenli yollarını paylaşıyor.

Tatildeyken güvenliğinizi artırın. Legrand'ın Netatmo Akıllı Kameralar ve Güvenlik Sistemleri, tatildeyken evinize tam akıllı koruma sağlıyor. İç mekan kameraları ve aksesuarları ile dış mekan kameralarının yüksek çözünürlüklü görüntüleri sayesinde tatildeyken kapıya kimin geldiğini kontrol edip izleyebiliyorsunuz. Siz uzaktayken de evinizin güvenliğini sağlayan Netatmo Akıllı Kameralar, hareket algıladığında anında bildirim göndererek olası tehditleri önceden fark etmenizi sağlıyor. Ayrıca, gece görüşü özelliği sayesinde, düşük ışık koşullarında bile net görüntüler elde edebilirsiniz. Akıllı interkom sistemi ile misafir veya kargocuyla görüşme sağlanabiliyor. Netatmo Akıllı Kameralar ile Apple HomeKit aracılığıyla diğer akıllı cihazlarla senaryolar oluşturulabiliyor. Siri ve Google Asistan uyumluluğu sayesinde sesli kontrol yapılabiliyor. 

Uzaktayken zilinizi çalanla iletişimin kurun. Evinizin giriş kapısında yer alan akıllı interkom sistemi Classe 300EOS with Netatmo, misafirlerinizle veya kargocunuzla kolayca iletişim kurabilmenizi sağlıyor. Kapınızı çalan kişiyi cep telefonunuzdan görebiliyor, konuşabiliyor ve gerektiğinde kapıyı uzaktan açabiliyorsunuz. Bu sistem, evde olmadığınız zamanlarda bile misafirlerinizi karşılamanızı ve güvenliği sağlamanızı mümkün kılıyor.

Yaz aylarınızı serin ve ferah geçirin. Netatmo Akıllı Klima Kontrol Modülü ile klimanızı uzaktan kontrol edebilir, evinizin sıcaklığını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Akıllı Klima Kontrol Modülü ile yaz aylarında evinizin herhangi bir bölümünü istediğiniz zaman soğutmak mümkün. Sadece 5 soru ile Akıllı Klima Kontrol Modülü rutininize uygun bir günlük program oluşturabilirsiniz. Cihazınızı günün saatine ve sizin varlığınıza göre programlayabilir, konforunuzu etkilemeden elektrik faturanızı azaltabilirsiniz.

Evinizin hava kalitesini artırın. Netatmo Akıllı İç Mekan Hava Kalite Monitörü sayesinde evinizin havasını sürekli kontrol altında tutarak, sağlıklı ve temiz bir ortamda yaz aylarınızı geçirebilirsiniz. Bu cihaz, sıcaklık, nem, CO2 seviyesi ve diğer hava kalitesi parametrelerini izleyerek size anında geri bildirim sağlıyor.

Avon’un Kokularıyla, En Tatlı Anılara Yolculuk Avon’un Kokularıyla, En Tatlı Anılara Yolculuk

Böylece, evinizin havasını ideal koşullarda tutmak için gerekli önlemleri alabilirsiniz. Living Now sisteminin perde/panjur ve senaryo kontrol özellikleri ile evinizin aydınlatmasını, perdelerini ve diğer cihazlarını tek bir dokunuşla yönetebilir, kendinize özel senaryolar oluşturabilirsiniz. Örneğin, sabahları otomatik olarak açılan perdeler ve gece yatarken tek bir tuşla kapanan panjurlar ile günlük rutinlerinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz.

Editör: Mersin Radikal