Erdemli ilçesinde Ahmet Ç. (50), ikinci evliliği olan eşi Semra Çetin'i (48), boğazını keserek öldürdü. Seslere uyanan Semra Çetin'in ilk evliliğinden olan Seda G. (24), annesinin cansız bedeniyle karşılaştı. Seda G. ile kardeşi Eda G., evlerinin önünde gözyaşlarına boğuldu.

Edinilen bilgiye göre Cuma Namazı sonrası komşuların bağrışmalar duyduğu evde karısı Semra Çetin'i mutfaktan aldığı bıçakla ile çeşitli yerlerinden bıçaklayan koca A.Ç can havliyle banyoya kaçan karısının boğazını kestikten sonra evin kapısını kilitleyip kayıplara karıştı.

UYANINCA ANNESİNİN CESEDİYLE KARŞILAŞTI

Olay sırasında uyurken seslere uyanan Semra Çetin'in ilk evliliğinden olan kızı Seda G., odadan çıkınca annesini yerde hareketsiz yatarken buldu. Seda G.'nin çığlıklarına komşuları koştu. İhbar üzerine adrese polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Gelen sağlık ekibi Semra Çetin'in öldüğünü tespit etti.Olay yerinde yapılan incelemenin ardından Semra Çetin'in cansız bedeni, otopsi için Mersin Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDULAR

Annelerinin cenazesi götürüldüğü sırada Seda G. ile olay sırasında iş yerinde olan, acı haberi alıp eve gelen Eda G., gözyaşlarına boğuldu.

Polis ekipleri, Ahmet Ç.'yi yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.