Seyir halindeki otomobil yandı Seyir halindeki otomobil yandı

Mersin’in merkez ilçe Akdeniz Belediye Başkanı Hoşyar Sarıyıldız, ’23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ dolayısıyla düzenlenen etkinlikte, onkoloji tedavisi gören çocuklarla bir araya geldi.

Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğünün bahçesinde gerçekleşen etkinlikte, onkoloji tedavisi gören küçük çocukların katıldığı bir buluşma gerçekleşti. Belediye Başkanı Hoşyar Sarıyıldız’ın da katıldığı etkinlikte, kukla gösterisi düzenlendi, gitar çalan çocuklar dünya barışı ve kardeşliğe özlemi anlatan şarkılar söyledi. Ankara havalarına da eşlik eden çocuklar ve aileleri mutlu dakikalar geçirirken, Sarıyıldız çocuklara hediyeler vererek sevinç ve mutluluklarına ortak oldu. Etkinlikte, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına özel olarak hazırlanan bir pasta da kesildi.

“Çocuklarımızın yüzünün güldüğü bir gelecek hepimizin özlemi”

Buluşmada ailelere hitap eden Sarıyıldız, “Akdeniz Belediyesi olarak çocuklarımızın yararına bu tarz etkinlikler düzenleyip, yüzlerindeki tebessümü arttırmak bizleri çok mutlu etti. Siz çocuklarımızın bayramı kutlu olsun. Çocuklarımızın yüzünün güldüğü, daima mutlu oldukları bir gelecek hepimizin özlemi ve tahayyülüdür. Bizler de bu amaçla çocuklarımızın yanında olacağız. Sağlık sorunları ile uğraşan çocuklarımıza ve ailelerine elimizden gelen her türlü maddi manevi desteği sunmaya devam edeceğiz” dedi.