Mersin Uluslararası Liman İşletmeciliği (MIP), liman kullanıcılarına daha pratik ve daha hızlı rezervasyon imkanı sunarak daha fazla müşteri memnuniyeti ve operasyonel verimlilik sağlayacak olan ’Araç Rezervasyon Sistemi’nin tanıtımını yaptı.

MIP’ten yapılan açıklamaya göre, sektördeki en son teknoloji kullanılarak geliştirilen ’Araç Rezervasyon Sistemi’ ile liman müşterilerine artık daha etkin lojistik yönetimi seçenekleri sunulabilecek. VBS, liman kullanıcılarının önceden rezervasyon yapmalarını ve araç hareketlerini etkin bir şekilde takip etmelerini sağlayarak operasyonel süreçleri daha öngörülebilir hale getirecek. Bu sistem, liman içindeki araç hareketliliğini optimize etmek ve müşterilere daha hızlı, düzenli ve güvenilir hizmet sağlamak için tasarlandı.

Bir otelde yapılan tanıtım etkinliğinde konuşan MIP Genel Müdürü Ajay Kumar Singh, "Tasarladığımız Araç Rezervasyon Sistemi, sadece müşterilerimize değerli bir hizmet sunmakla kalmıyor, aynı zamanda liman içindeki lojistik yönetimini daha akıllı ve daha verimli hale getiriyor. Araç Rezervasyon Sistemi, müşterilerimize daha etkin ve verimli hizmet sunma hedefimizin bir yansıması ve MIP’nin yenilikçilik ve mükemmelliğe olan bağlılığının bir göstergesidir" dedi.