2019 yılında Mersin merkezli kurulan NTA Lojistik, Mersin konteyner ve açık yük taşımacılığında yenilikçi çözümlerle müşterilerine taşımacılık ve lojistik hizmeti vermeye devam ediyor. 

NTA Lojistik, müşteri memnuniyetini ön planda tutarken geniş araç filosu ile sektörde bir adım öne geçiyor. 

Karayolu taşımacılığında, esneklik, zaman tasarrufu ve kapıdan kapıya teslimat avantajları sunarak müşteri odaklı yaklaşımımızla, taşımacılık ihtiyaçlarınıza özelleştirilmiş çözümler sunuyor.

NTA Lojistik ithalat, ihracat ve proje taşımalarında uzman ekibiyle kapıdan kapıya taşımaları gerçekleştiriyor. 

NTA Lojistik Türkiye`den tüm dünyaya limanlarına ve dünya limanlarından İzmir, İstanbul, Tüm Marmara limanları ve Mersin limanlarına güçlü tedarik zincirimiz ile liman ve kapı teslimi, FCL / LCL / Refeer(Soğutuculu) Konteyner taşımacılığın yanı sıra paket olarak tır+gemi, uçak+gemi veya gemi+tren ile alternatif taşıma hizmetleri sunuyor.

NEDEN NTA'YI SEÇMELİYİM ?

NTA Lojistik'te herşey şeffaf ve maddeler halinde olduğu için, yüklemenin başladığı ilk andan itibaren bilgi akışı hızlı bir şekilde müşteriye ulaştırılır. Çıkan yada çıkabilecek sorunlara ekiplerimiz tarafından müdahale edilerek zaman kaybının önüne geçilir. Yükleme/Boşaltma da yaşanabilecek sorunlara hızlı bir şekilde müdahale edilerek mağduriyet oluşması engellenir.

10 Yılı aşkın süredir Mersin Konteyner Taşımacılığında teknolojik ve yenilikçi hizmet anlayışıyla hizmet vermeye devam ediyoruz. 

NTA LOJİSTİK HİZMETLERİ

NTA Lojistik, öz varlık araçları ve gsözleşmeli geniş tedarikçi ağı ile Türkiye'nin her noktasına konteyner taşıma hizmeti vermektedir. Lojistik çözümlerimiz de Yurtiçi Depolama, Yurtiçi Taşımacılık, Karayolu Taşımacılığı, Intermodal Taşımacılık, Denizyolu Taşımacılığı, Havayolu Taşımacılığı gibi komple lojistik çözümleri sunmaya devam ediyoruz.

SİGORTALI KONTEYNER NAKLİYESİ

NTA Lojistik yüksek prim ödemesiyle tüm yükleri sigortalı olarak taşımaktadır. Oluşabilecek hasarlar karşısında gerekli sigorta bildirimleri yapılarak yükün bedeli teminat altına alınmaktadır. Müşterilerimiz yükleri taşınırken hiçbir şey düşünmezler. Çünkü tüm taşıma hizmetlerimiz sigortalı olarak nakledilmektedir.

7/24 İLETİŞİM

Müşterilerimiz NTA Lojistik'e ulaşmakta sorun yaşamazlar. Çünkü operasyon ekibimiz  7 gün 24 saat telefon, whatsapp ve mail trafiğini kontrol etmekte, çıkan sorunlara gelen sorulara anlık cevap vermektedir.