Türkiye’nin önde gelen aracı kurumu QNB Finansinvest, World Finance Banking Awards 2024’te (World Finance Bankacılık Ödülleri 2024) “Türkiye’nin En İyi Yatırım Bankası” seçildi. QNB Finansinvest 2023 yılında da aldığı ödülü yenileyerek üst üste iki yıl başarısını sürdürdü.

Otizmli bireylerde duyusal hassasiyetler uyku kalitesini etkiliyor Otizmli bireylerde duyusal hassasiyetler uyku kalitesini etkiliyor

Dünya çapında finans piyasalarına yönelik çalışmalar yapan World Finance, 2008 yılından bu yana gerçekleştirdiği World Finance Banking Awards programıyla yatırım, sürdürülebilirlik, inovasyon, ticari, bireysel ve özel bankacılık alanlarında sektörün en iyilerini ödüllendiriyor.

Dünyada daha önce; Deutsche Bank, BNP Paribas, JP Morgan Chase, UBS gibi önemli finans kurumlarının ödüllendirildiği bu seçkin ödül programında QNB Finansinvest, 2023 yılında elde ettiği başarıyı sürdürerek bu yıl da “Türkiye’nin En İyi Yatırım Bankası” olarak seçildi.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan QNB Finansinvest Genel Müdürü Pamir Karagöz şunları söyledi; “QNB Finansinvest olarak, sektörümüzü geliştirmek ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışmalarımızı aynı heyecan ve özveri ile sürdürüyoruz.

2022 yılında gerçekleştirdiğimiz ve toplam halka arz büyüklüğü 3,1 milyar TL olan 4 halka arzımız ile yenilenebilir enerji, tekstil, demir-çelik ve teknoloji sektöründe faaliyet gösteren şirketleri sermaye piyasalarına kazandırdık. 2023 yılında ve 2024 yılının ilk yarısında ise yine demir-çelik, yenilenebilir enerji, gıda ve lojistik sektörlerinde faaliyet gösteren 5 şirketin daha halka arzını başarıyla tamamlamış bulunmaktayız.

2023 ve 2024 yılındaki yoğun çalışmalarımız neticesinde uluslararası alanda saygın bir ödül olan World Finance Banking Awards’da ikinci kez üst üste “Türkiye’nin En İyi Yatırım Bankası” seçilmekten mutluluk ve gurur duymaktayız. Bu başarıda gösterdikleri olağanüstü performans nedeniyle çalışma arkadaşlarımı da tebrik ediyorum.” dedi.

Editör: Mersin Radikal