Zonguldak - Çaycuma - Gökçebey Tren Saatleri

Zonguldak - Çaycuma - Gökçebey Tren Saatleri

Sondakika 11.02.2020, 23:24 11.02.2020, 23:24
Zonguldak - Çaycuma - Gökçebey Tren Saatleri
banner82

İndirimli tren bileti fiyatlarını yine EYBİS‘den online bilet satın alırken tarife seçimi yaparak görebilirsiniz.

Tren bileti indirimleri 65 üstü yaş indirimi (%50), 13-26 yaş genç indirimi, 60-64 yaş indirimi (%20), 7-12 yaş çocuk indirimi, personel indirimi, basın indirimi, öğretmen indirimi, TSK (çalışan) indirimidir.

Ayrıca tren yolculuğunuz için varsa evcil hayvanınız içinde bilet satın alabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi, tarife indirimleri ve promosyonlar için  TCDD Telefon numarası 444 8 233 olup bu hattan trenlerle ilgili tüm bilgileri alabilirsiniz.

YÜKSEK HIZLI TRENLER
Ankara – İstanbul Hızlı Tren Saatleri
Ankara – Konya Hızlı Tren Saatleri
Ankara – Eskişehir Hızlı Tren Saatleri
İstanbul – Konya Hızlı Tren Saatleri
ANAHAT TRENLERİ
6 Eylül Ekspresi, İzmir – Bandırma Tren Saatleri
17 Eylül Ekspresi, İzmir – Bandırma Tren Saatleri
Ankara Ekspresi, İstanbul – Ankara Tren Saatleri
Doğu Ekspresi, Kars – Ankara Tren Saatleri
Ege Ekspresi, İzmir – Balıkesir Tren Saatleri
Erciyes Ekspresi, Adana – Kayseri Tren Saatleri
Fırat Ekspresi, Adana – Malatya – Elazığ Tren Saatleri
Güney Kurtalan Eks, Diyarbakır – Ankara Tren Saatleri
İzmir Mavi Treni, İzmir – Ankara Tren Saatleri
Karesi Ekspresi, İzmir – Balıkesir Tren Saatleri
Konya Mavi Treni, Konya – İzmir Tren Saatleri
Pamukkale Ekspresi, Denizli – Eskişehir Tren Saatleri
Toros Ekspresi, Konya-Adana Tren Saatleri
Turistik Doğu Ekspresi, Ankara-Kars Tren Saatleri
Van Gölü Ekspresi, Tatvan – Ankara Tren Saatleri
TCDD BÖLGESEL TRENLER
İstanbul – Edirne Tren Saatleri
İstanbul – Uzunköprü Tren Saatleri
Ada Ekspresi, Adapazarı – Pendik Tren Saatleri
Adana – Mersin Tren Saatleri
Ankara – Sincan – Polatlı Tren Saatleri
Denizli – Söke Tren Saatleri
Diyarbakır – Batman Tren Saatleri
Erzincan – Divriği Tren Saatleri
Eskişehir – Afyon Tren Saatleri
Eskişehir – Kütahya Tren Saatleri
Eskişehir – Tavşanlı Tren Saatleri
İzmir – Alaşehir Tren Saatleri
İzmir – Aydın – Denizli Tren Saatleri
İzmir – Manisa – Uşak Tren Saatleri
İzmir – Aydın – Nazilli Tren Saatleri
İzmir – Ödemiş Tren Saatleri
İzmir – Söke Tren Saatleri
İzmir – Tire Tren Saatleri
Kars – Akyaka Tren Saatleri
Konya – Karaman Tren Saatleri
Kütahya – Balıkesir Tren Saatleri
Malatya – Elazığ Tren Saatleri
Manisa – Alaşehir Tren Saatleri
Mersin – Adana Tren Saatleri
Mersin – Islahiye Tren Saatleri
Mersin – İskenderun Tren Saatleri
Sivas – Divriği Tren Saatleri
Söke – Nazilli Tren Saatleri
Zonguldak – Çaycuma – Gökçebey Tren Saatleri
Zonguldak – Karabük Tren Saatleri
 

 
Zonguldak > Çaycuma > Gökçebey Tren Saatleri
İstasyonu 1 2 3 4
Zonguldak 09:30 16:25 17:30 20:30
Kapuz 09:36 16:31 17:36 20:36
İnağzı 09:39 16:34 17:39 20:39
Kilimli 09:42 16:37 17:42 20:42
Çatalağzı 09:48 16:43 17:49 20:50
Işıkveren 09:52 16:47 17:53 20:54
Kazköy 09:55 16:50 17:56 20:57
Muslu 09:58 16:53 17:59 21:00
Göbü 10:03 16:58 18:04 21:05
Türkali 10:07 17:02 18:08 21:09
Filyos 10:13 17:08 18:14 21:15
Sefercik 10:17 17:12 18:18 21:19
Gökçeler 10:21 17:16 18:22 21:23
Derecikören 10:24 17:19 18:25 21:26
Saltukova 10:31 17:25 18:31 21:33
Havalimanı Durağı 10:34 17:28 18:34 21:36
Kiremithane 10:36 17:30 18:36 21:38
Akyamaç 10:40 17:34 18:40 21:42
Çaycuma 10:47 17:42 18:47 21:49
Ahatlı 10:50 17:45 18:50 21:52
Kayıkçılar 10:54 17:49 18:54 21:56
Bakacakkadı 10:59 17:54 18:59 22:01
Üçburgu 11:03 17:58 19:03 22:05
Gökçebey 11:06 18:01 19:06 22:08
Gökçebey > Çaycuma > Zonguldak Tren Saatleri
İstasyonu 1 2 3 4
Gökçebey 05:40 06:35 12:25 18:25
Üçburgu 05:44 06:39 12:29 18:29
Bakacakkadı 05:48 06:43 12:33 18:33
Kayıkçılar 05:53 06:48 12:38 18:38
 
 
Ahatlı 05:57 06:52 12:42 18:42
Çaycuma 06:01 06:56 12:46 18:46
Akyamaç 06:07 07:02 12:52 18:52
Kiremithane 06:11 07:06 12:56 18:56
Havalimanı Durağı 06:13 07:08 12:58 18:58
Saltukova 06:17 07:11 13:02 19:02
Derecikören 06:22 07:16 13:07 19:07
Gökçeler 06:25 07:19 13:10 19:10
Sefercik 06:28 07:22 13:13 19:13
Filyos 06:33 07:26 13:17 19:18
Türkali 06:38 07:31 13:22 19:23
Göbü 06:42 07:35 13:26 19:27
Muslu 06:47 07:40 13:31 19:32
Kazköy 06:50 07:43 13:34 19:35
Işıkveren 06:53 07:46 13:37 19:38
Çatalağzı 06:58 07:51 13:42 19:43
Kilimli 07:03 07:56 13:47 19:48
İnağzı 07:06 07:59 13:50 19:51
Kapuz 07:09 08:02 13:53 19:54
Zonguldak 07:14 08:07 13:58 19:59
 
 Bu trenler Zonguldak > Çaycuma > Gökçebey > Zonguldak arasında her gün işlerler. Bu trenler Zonguldak, Kapuz, İnağzı, Kilimli, Çatalağzı, Işıkveren, Kazköy, Muslu, Göbü, Türkali, Filyos, Sefercik, Gökçeler, Derecikören, Saltukova, Kiremithane, Akyamaç, Çaycuma, Ahatlı, Kayıkçılar, Bakacakkadı, Üçburgu, Gökçebey güzergahlarında hizmet vermektedir. Zonguldak Çaycuma Gökçebey tren seferleri, tren saatleri, tren bileti fiyatları. Zonguldak Gökçebey tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 32 dakika sürmektedir.
 
TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: Bilet satışı yapılan gişe telefon numaraları ve çalışma saatleri.
 
ZONGULDAK TREN İSTASYONU İLETİŞİM:
Tel: 0372 251 15 14 - Çalışma Saatleri: 06.30 - 21.00
 
ÇAYCUMA TREN İSTASYONU İLETİŞİM:
Tel: 0372 615 12 91 - Çalışma Saatleri: 05.30 - 20.00

GÖKÇEBEY TREN İSTASYONU İLETİŞİM:
Tel: 0372 512 10 29 - Çalışma Saatleri: 08.00 - 20.00

 

Yorumlar (0)
banner69
27
açık
Namaz Vakti 01 Temmuz 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 38 81
2. Fenerbahçe 38 73
3. Konyaspor 38 68
4. Başakşehir 38 65
5. Alanyaspor 38 64
6. Beşiktaş 38 59
7. Antalyaspor 38 59
8. Karagümrük 38 57
9. Adana Demirspor 38 55
10. Sivasspor 38 54
11. Kasımpaşa 38 53
12. Hatayspor 38 53
13. Galatasaray 38 52
14. Kayserispor 38 47
15. Gaziantep FK 38 46
16. Giresunspor 38 45
17. Rizespor 38 36
18. Altay 38 34
19. Göztepe 38 28
20. Ö.K Yeni Malatya 38 20
Takımlar O P
1. Ankaragücü 36 70
2. Ümraniye 36 70
3. Bandırmaspor 36 62
4. İstanbulspor 36 60
5. Erzurumspor 36 58
6. Eyüpspor 36 57
7. Samsunspor 36 51
8. Boluspor 36 50
9. Manisa Futbol Kulübü 36 49
10. Tuzlaspor 36 49
11. Denizlispor 36 49
12. Keçiörengücü 36 48
13. Gençlerbirliği 36 48
14. Altınordu 36 45
15. Adanaspor 36 45
16. Kocaelispor 36 44
17. Bursaspor 36 44
18. Menemen Belediyespor 36 38
19. Balıkesirspor 36 12
Takımlar O P
1. M.City 38 93
2. Liverpool 38 92
3. Chelsea 38 74
4. Tottenham 38 71
5. Arsenal 38 69
6. M. United 38 58
7. West Ham United 38 56
8. Leicester City 38 52
9. Brighton 38 51
10. Wolverhampton Wanderers 38 51
11. Newcastle 38 49
12. Crystal Palace 38 48
13. Brentford 38 46
14. Aston Villa 38 45
15. Southampton 38 40
16. Everton 38 39
17. Leeds United 38 38
18. Burnley 38 35
19. Watford 38 23
20. Norwich City 38 22
Takımlar O P
1. Real Madrid 38 86
2. Barcelona 38 73
3. Atletico Madrid 38 71
4. Sevilla 38 70
5. Real Betis 38 65
6. Real Sociedad 38 62
7. Villarreal 38 59
8. Athletic Bilbao 38 55
9. Valencia 38 48
10. Osasuna 38 47
11. Celta Vigo 38 46
12. Rayo Vallecano 38 42
13. Elche 38 42
14. Espanyol 38 42
15. Getafe 38 39
16. Mallorca 38 39
17. Cadiz 38 39
18. Granada 38 38
19. Levante 38 35
20. Deportivo Alaves 38 31