Zonguldak - Karabük Tren Saatleri

Zonguldak - Karabük Tren Saatleri

Sondakika 11.02.2020, 23:25 11.02.2020, 23:25
Zonguldak - Karabük Tren Saatleri

İndirimli tren bileti fiyatlarını yine EYBİS‘den online bilet satın alırken tarife seçimi yaparak görebilirsiniz.

Tren bileti indirimleri 65 üstü yaş indirimi (%50), 13-26 yaş genç indirimi, 60-64 yaş indirimi (%20), 7-12 yaş çocuk indirimi, personel indirimi, basın indirimi, öğretmen indirimi, TSK (çalışan) indirimidir.

Ayrıca tren yolculuğunuz için varsa evcil hayvanınız içinde bilet satın alabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi, tarife indirimleri ve promosyonlar için  TCDD Telefon numarası 444 8 233 olup bu hattan trenlerle ilgili tüm bilgileri alabilirsiniz.

YÜKSEK HIZLI TRENLER
Ankara – İstanbul Hızlı Tren Saatleri
Ankara – Konya Hızlı Tren Saatleri
Ankara – Eskişehir Hızlı Tren Saatleri
İstanbul – Konya Hızlı Tren Saatleri
ANAHAT TRENLERİ
6 Eylül Ekspresi, İzmir – Bandırma Tren Saatleri
17 Eylül Ekspresi, İzmir – Bandırma Tren Saatleri
Ankara Ekspresi, İstanbul – Ankara Tren Saatleri
Doğu Ekspresi, Kars – Ankara Tren Saatleri
Ege Ekspresi, İzmir – Balıkesir Tren Saatleri
Erciyes Ekspresi, Adana – Kayseri Tren Saatleri
Fırat Ekspresi, Adana – Malatya – Elazığ Tren Saatleri
Güney Kurtalan Eks, Diyarbakır – Ankara Tren Saatleri
İzmir Mavi Treni, İzmir – Ankara Tren Saatleri
Karesi Ekspresi, İzmir – Balıkesir Tren Saatleri
Konya Mavi Treni, Konya – İzmir Tren Saatleri
Pamukkale Ekspresi, Denizli – Eskişehir Tren Saatleri
Toros Ekspresi, Konya-Adana Tren Saatleri
Turistik Doğu Ekspresi, Ankara-Kars Tren Saatleri
Van Gölü Ekspresi, Tatvan – Ankara Tren Saatleri
TCDD BÖLGESEL TRENLER
İstanbul – Edirne Tren Saatleri
İstanbul – Uzunköprü Tren Saatleri
Ada Ekspresi, Adapazarı – Pendik Tren Saatleri
Adana – Mersin Tren Saatleri
Ankara – Sincan – Polatlı Tren Saatleri
Denizli – Söke Tren Saatleri
Diyarbakır – Batman Tren Saatleri
Erzincan – Divriği Tren Saatleri
Eskişehir – Afyon Tren Saatleri
Eskişehir – Kütahya Tren Saatleri
Eskişehir – Tavşanlı Tren Saatleri
İzmir – Alaşehir Tren Saatleri
İzmir – Aydın – Denizli Tren Saatleri
İzmir – Manisa – Uşak Tren Saatleri
İzmir – Aydın – Nazilli Tren Saatleri
İzmir – Ödemiş Tren Saatleri
İzmir – Söke Tren Saatleri
İzmir – Tire Tren Saatleri
Kars – Akyaka Tren Saatleri
Konya – Karaman Tren Saatleri
Kütahya – Balıkesir Tren Saatleri
Malatya – Elazığ Tren Saatleri
Manisa – Alaşehir Tren Saatleri
Mersin – Adana Tren Saatleri
Mersin – Islahiye Tren Saatleri
Mersin – İskenderun Tren Saatleri
Sivas – Divriği Tren Saatleri
Söke – Nazilli Tren Saatleri
Zonguldak – Çaycuma – Gökçebey Tren Saatleri
Zonguldak – Karabük Tren Saatleri
 

 
Zonguldak > Karabük Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren
Zonguldak 07:30 11:30 13:25 18:25
Kapuz 07:36 11:36 13:31 18:31
İnağzı 07:40 11:39 13:34 18:34
Kilimli 07:43 11:42 13:37 18:37
Çatalağzı 07:50 11:48 13:43 18:48
Işıkveren 07:54 11:52 13:47 18:52
Kazköy 07:57 11:55 13:50 18:55
Muslu 08:00 11:58 13:53 18:58
Göbü 08:05 12:03 13:58 19:03
Türkali 08:09 12:07 14:02 19:07
Filyos 08:15 12:14 14:08 19:17
Sefercik 08:19 12:18 14:12 19:21
Gökçeler 08:23 12:22 14:16 19:25
Derecikören 08:26 12:25 14:19 19:28
Saltukova 08:32 12:31 14:25 19:34
Havalimanı 08:35 12:34 x 19:37
Kiremithane 08:37 12:36 14:29 19:39
Akyamaç 08:41 12:40 14:33 19:43
Çaycuma 08:48 12:47 14:40 19:53
Ahatlı 08:51 12:50 14:43 19:56
Kayıkçılar 08:55 12:54 14:47 20:00
Bakacakkadı 09:00 12:59 14:52 20:05
Üçburgu 09:04 13:03 14:56 20:09
Gökçebey 09:09 13:08 15:01 20:14
Balastocağı x 13:15 x x
Kayadibi 09:26 13:24 15:16 20:30
Çamlaraltı 09:30 13:28 15:20 20:34
Ibrıcak 09:35 13:33 15:25 20:39
Cebeciler 09:39 13:37 15:29 20:43
Yeşilyenice 09:43 13:41 15:32 20:47
 
 
Kölemen 09:49 13:47 15:38 20:53
Balıkısık 09:55 13:52 15:43 20:58
Bolkuş 10:19 14:15 16:06 21:21
Pirinçlik x x 16:11 x
Karabük 10:33 14:28 16:21 21:35
Karabük > Zonguldak Güzergahı Tren Saatleri
İstasyonu 1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren
Karabük 07:05 12:50 16:00 18:10
Bolkuş 07:19 13:04 16:14 18:25
Balıkısık 07:42 13:28 16:37 18:49
Kölemen 07:47 13:33 16:42 18:54
Yeşilyenice 07:54 13:40 16:49 19:01
Cebeciler 07:58 13:44 16:53 19:05
Ibrıcak 08:02 13:48 16:57 19:09
Çamlaraltı 08:07 13:53 17:02 19:14
Kayadibi 08:11 13:58 17:06 19:18
Gökçebey 08:26 14:14 17:21 19:33
Üçburgu 08:30 14:18 17:25 19:37
Bakacakkadı 08:34 14:22 17:29 19:41
Kayıkçılar 08:39 14:27 17:34 19:46
Ahatlı 08:43 14:31 17:38 19:50
Çaycuma 08:47 14:39 17:41 19:54
Akyamaç 08:53 14:45 17:47 20:00
Kiremithane 08:57 14:49 17:51 20:04
Havalimanı 08:59 14:51 17:53 20:06
Saltukova 09:04 14:55 17:57 20:10
Derecikören 09:09 15:00 18:02 20:15
Gökçeler 09:12 15:03 18:05 20:18
Sefercik 09:15 15:06 18:08 20:21
Filyos 09:21 15:11 18:13 20:26
Türkali 09:26 15:16 18:18 20:31
Göbü 09:30 15:20 18:22 20:35

 
Muslu 09:35 15:25 18:27 20:40
Kazköy 09:38 15:28 18:30 20:43
Işıkveren 09:41 15:31 18:33 20:46
Çatalağzı 09:47 15:36 18:43 20:51
Kilimli 09:52 15:41 18:48 20:56
İnağzı 09:55 15:44 18:51 20:59
Kapuz 09:58 15:47 18:54 21:02
Zonguldak 10:03 15:52 18:59 21:07

Bu trenler Zonguldak > Karabük > Zonguldak arasında her gün işlerler.

​​​​​​​Bu trenler Zonguldak, Kapuz, İnağzı, Kilimli, Çatalağzı, Işıkveren, Kazköy, Muslu, Göbü, Türkali, Filyos, Sefercik, Gökçeler, Derecikören, Saltukova, Kiremithane, Akyamaç, Çaycuma, Ahatlı, Kayıkçılar, Bakacakkadı, Üçburgu, Gökçebey, Kayadibi, Çamlaraltı, Ibrıcak, Cebeciler, Yeşilyenice, Kölemen, Balıkısık, Bolkuş, Karabük güzergahlarında hizmet vermektedir.

Zonguldak Karabük Zonguldak tren seferleri, tren saatleri, tren bileti fiyatları. Zonguldak Karabük tren yolculuğu yaklaşık 2 saat 52 dakika sürmektedir.
 
TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI: Bilet satışı yapılan gişe telefon numaraları ve çalışma saatleri.
 
ZONGULDAK TREN İSTASYONU TEL:
0372 251 15 14 - (06.30 - 21.00)
 
ÇATALAĞZI TREN İSTASYONU TEL:
0372 264 24 00 - (07.30 - 19.00)
 
FİLYOS TREN İSTASYONU TEL:
0372 623 30 18 - (06.00 - 21.30)
 
KARABÜK TREN İSTASYONU TEL:
0370 415 77 73 D: 425 - (06.30 - 18.30)

Yorumlar (0)
banner69
12
açık
Namaz Vakti 29 Ocak 2022
İmsak 06:17
Güneş 07:39
Öğle 13:00
İkindi 15:46
Akşam 18:10
Yatsı 19:27
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 23 54
2. Konyaspor 22 45
3. Alanyaspor 23 38
4. Adana Demirspor 23 37
5. Fenerbahçe 23 37
6. Beşiktaş 23 36
7. Hatayspor 23 36
8. Başakşehir 22 34
9. Gaziantep FK 22 32
10. Sivasspor 23 31
11. Kayserispor 23 31
12. Karagümrük 23 30
13. Kasımpaşa 23 27
14. Göztepe 23 27
15. Galatasaray 23 27
16. Giresunspor 23 26
17. Antalyaspor 23 24
18. Rizespor 23 22
19. Altay 23 18
20. Ö.K Yeni Malatya 22 16
Takımlar O P
1. Ümraniye 21 45
2. Ankaragücü 21 45
3. Erzurumspor 21 38
4. Bandırmaspor 21 36
5. İstanbulspor 21 36
6. Eyüpspor 20 36
7. Samsunspor 20 33
8. Adanaspor 21 32
9. Manisa Futbol Kulübü 21 28
10. Tuzlaspor 20 27
11. Keçiörengücü 21 26
12. Gençlerbirliği 21 26
13. Boluspor 19 24
14. Kocaelispor 21 24
15. Menemen Belediyespor 21 23
16. Altınordu 21 22
17. Bursaspor 20 20
18. Denizlispor 21 19
19. Balıkesirspor 20 8
Takımlar O P
1. Manchester City 23 57
2. Liverpool 22 48
3. Chelsea 24 47
4. M. United 22 38
5. West Ham United 23 37
6. Arsenal 21 36
7. Tottenham 20 36
8. Wolverhampton Wanderers 21 34
9. Brighton 22 30
10. Leicester City 20 26
11. Aston Villa 21 26
12. Southampton 22 25
13. Crystal Palace 22 24
14. Brentford 23 23
15. Leeds United 21 22
16. Everton 20 19
17. Norwich City 22 16
18. Newcastle 21 15
19. Watford 20 14
20. Burnley 18 12
Takımlar O P
1. Real Madrid 22 50
2. Sevilla 22 46
3. Real Betis 22 40
4. Atletico Madrid 21 36
5. Barcelona 21 35
6. Real Sociedad 21 34
7. Villarreal 22 32
8. Rayo Vallecano 21 31
9. Athletic Bilbao 22 31
10. Valencia 22 29
11. Osasuna 22 28
12. Celta Vigo 22 27
13. Espanyol 22 27
14. Granada 22 24
15. Elche 22 23
16. Getafe 22 22
17. Mallorca 21 20
18. Cadiz 22 18
19. Deportivo Alaves 22 17
20. Levante 21 11