Dünya’nın 65’i aşkın ülkesindeki kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunmayı hedefleyen Türkiye’nin global banyo markası Creavit, 2023 yılında gösterdiği başarılı ihracat performansı ile “İhracatın Şampiyonları” arasında yer aldı. 

60 yılı aşkın sektör deneyiminden güç alarak yenilikçi yaklaşımı, estetik algısı ile üretim gerçekleştiren Creavit; Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği (ÇCSİB) tarafından düzenlenen 6. İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni’nde, Seramik Sağlık Gereçleri Kategorisi’nde En fazla ihracat gerçekleştiren markalar arasında bu sene de yerimizi aldık.

Team Paribu sporun gücüyle gençlere ilham, deprem bölgelerine destek oluyor Team Paribu sporun gücüyle gençlere ilham, deprem bölgelerine destek oluyor

Akıllı Banyolara İnovatif Çözümler Tasarlıyoruz

Creavit İhracat Satış Direktörü, Serhat Sığırcı, Creavit’in başarısını şu şekilde özetledi: ‘’Creavit olarak köklü üretim kültürümüzü, en iyi kullanıcı deneyimi ile bütünleştiren bir strateji izliyoruz.

Seramik sağlık gereçleri, banyo mobilyaları, armatür ve tamamlayıcılarımız ile ıslak mekanlar için geniş bir ürün gamına sahibiz. Yenilikçi yapıya sahip bir marka olarak, sunduğumuz inovatif ve estetik ürünlerimiz ile dünya genelindeki kullanıcıların güvenini ve beğenisini kazanmak bizi motive eden unsurların başında geliyor.

Kalite standartlarından ödün vermeden, yenilikçi, estetik ve sürdürülebilir üretim anlayışımızın yaratılmasında bugüne kadar emeği geçen tüm Creavit çalışanlarına teşekkür ederim. 65’i aşkın ülkede, farklı coğrafyalarda, bambaşka kültürdeki insanları, Creavit adında buluşturarak markamıza, ülkemize ve çevremize değer katmaya devam edeceğiz.’’ 

Global Arenada Emin Adımlarla İlerliyoruz

Creavit Pazarlama Danışmanı Ebru Uzluer, Creavit’in global arenadaki bilinirliğinin altında yatan başarıyı şu sözlerle değerlendirdi: ’’ Sürdürülebilir iletişim stratejimizle tasarladığımız ürünleri en iyi şekilde tanıtan çalışmalar yürütüyoruz. Tabi ki bunların yanında Creavit ürünlerini deneyimleyen kullanıcıların oluşturduğu memnuniyet, markamızın kalite, estetik ve yenilikçi algısını belirleyen en önemli unsurlardan biri olduğu şüphesiz.

İnovasyon alanına önemli yatırımlar yapan bir marka olarak, çevreye ve insana duyduğumuz saygıyı her plartformda sergileyerek, gezegenimizin geleceği için etkili bir söylem kullanıyoruz. Açılışını yaptığımız Ar-Ge merkezimiz ile daha verimli ve nitelikli bir vizyonla, akıllı banyoları kullanıcıların beğenisine sunuyoruz.

Ürün geliştirme alanında gösterdiğimiz başarılarla, modern banyolar için en iyi çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Tasarruflu, estetik ve inovatif ürünlerle konfor ve hijyeni en iyi şekilde insanlarla buluşturarak global arenada emin adımlarla ilerliyoruz.’’   

Editör: Mersin Radikal